logo

شرکت اتصال صنعه میانه

شركت دانش بنیان اتصال صنعت میانه (ESM) توسط جمعی از کارشناسان فعال در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و به منظور توسعه ی هر چه کاراتر راهکارهای ارتباط هوشمند تاسیس گردید.
info[at]esmcell[dot]com
۹۸۲۱۸۸۵۵۳۹۱۷+

بازدید دکتر عباسی آرند از خط تولید ESM

بازدید دکتر عباسی آرند از خط تولید ESM

دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل شرکت ایرانسل، با حضور در مرکز تحقیق و توسعه شرکت اتصال صنعت میانه در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، از خط تولید محصولات این شرکت دانش بنیان بازدید کرد.

دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل در حاشیه‌ی بازدید از خط تولید محصولات شرکت اتصال صنعت میانه در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون همکاری این اپراتور با شرکت دانش بنیان اتصال صنعت میانه، گفت: شرکت اتصال صنعت میانه یکی از تامین کنندگان خوب ما در تولید و تامین مودم‌های FD و TD است.

وی، ادامه داد: از خط تولید شرکت اتصال صنعت میانه بازدید کردیم و خوشبختانه محصولات‌شان متنوع‌تر و به لحاظ کیفیت بهتر از گذشته شده است، مخصوصا با خط تولید جدیدی که راه اندازی شده، این کیفیت بالاتر رفته است.

مدیرعامل ایرانسل، اظهار کرد: در این بازدید یک محصول جدید که مودم ترکیبی TD-FD است معرفی شد و خوشبختانه متناسب با شبکه اپراتورهای داخلی مخصوصا ایرانسل طراحی شده است و با به کار گیری چیپست‌های جدید و به‌روز، کیفیت و سرعت بهتری را در اختیار کاربر قرار خواهد داد و امیدواریم به زودی وارد خط تولید انبوه شود و بتوانیم در شبکه ایرانسل استفاده کنیم.

 

دکتر بیژن عباسی آرند، در پست اینستاگرامی نوشت:

حمایت از تولید داخلی، یکی از سیاست‌هایی است که ایرانسل طی سال‌های اخیر، به‌طور جدی دنبال کرده و محصولات و خدمات مورد نیاز خود را، حتی‌المقدور از شرکت‌های فعال داخلی تأمین کرده است.

یکی از این شرکت‌ها، شرکت اتصال صنعت میانه است که از سال ۱۳۹۸، با امضای یک تفاهم‌نامه، حمایت ایرانسل از این شرکت در خصوص تأمین مودم‌های اینترنت پرسرعت، آغاز شده است.

به همراه تعدادی از همکارانم، از خط تولید نسل جدید مودم داخلی در این شرکت بازدید و روند توسعه و گسترش فعالیت‌های آن را بررسی کردم.

مودم combo اینترنت همراه و ثابت، مودم 5G و نیز ماژول‌های مختلف در حوزۀ کنتورهای هوشمند آب و برق، از جمله مهمترین محصولاتی است که در این مجموعه، یا به مرحلۀ عرضۀ تجاری رسیده و یا در حال طی کردن مراحل آماده‌سازی برای عرضه به بازار است.

همچنین با توجه به سیاست دولت محترم مبنی بر توسعه خدمت «فیبرنوری به منازل (FTTH)» به این شرکت پیشنهاد کردم که در خصوص طراحی و تولید ماژول‌های مرتبط با این راهکار نیز، وارد عمل شوند.

خوشحالم که حمایت‌های ایرانسل از این مجموعه و شرکت‌های مشابه، به نتیجه رسیده و فرزندان این آب و خاک، توانسته‌اند در شرایط تحریم ظالمانه، نیاز کشور در حوزهٔ ارتباطات و فناوری‌اطلاعات را برآورده کنند.

تاریخ

۱۴ تیر ، ۱۴۰۱

دسته بندی

اخبار فارسی