دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل شرکت ایرانسل، با حضور در مرکز تحقیق و توسعه شرکت اتصال صنعت میانه در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، از خط تولید محصولات این شرکت دانش بنیان بازدید کرد.

دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل در حاشیه‌ی  در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون همکاری این اپراتور با شرکت دانش بنیان اتصال صنعت میانه، گفت: شرکت اتصال صنعت میانه یکی از تامین کنندگان خوب ما در تولید و تامین مودم‌های FD و TD است.

وی، ادامه داد: از خط تولید شرکت اتصال صنعت میانه بازدید کردیم و خوشبختانه محصولات‌شان متنوع‌تر و به لحاظ کیفیت بهتر از گذشته شده است، مخصوصا با خط تولید جدیدی که راه اندازی شده، این کیفیت بالاتر رفته است.

مدیرعامل ایرانسل، اظهار کرد: در این بازدید یک محصول جدید که مودم ترکیبی TD-FD است معرفی شد و خوشبختانه متناسب با شبکه اپراتورهای داخلی مخصوصا ایرانسل طراحی شده است و با به کار گیری چیپست‌های جدید و به‌روز، کیفیت و سرعت بهتری را در اختیار کاربر قرار خواهد داد و امیدواریم به زودی وارد خط تولید انبوه شود و بتوانیم در شبکه ایرانسل استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *