EN درباره ما اینترنت اشیا خدمات محصولات رویدادها گارانتی تماس با ما

خدمات ما

خدمات ما

 • خدمات هوشمند سازی مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا

  با تکیه بر تجربیات اجرای پروژه های هوشمند سازی ومنابع انسانی متخصص  این شرکت توانایی ارائه خدمات هوشمند سازی با استفاده از فناوری اینترنت اشیا را دارد این خدمات شامل:

  • انتقال اطلاعات بر بستر NB-IoT،
  • کنترل هوشمند ترافیک،
  • ردیابی هوشمند،
  • کشاورزی هوشمند،
  • مدیریت هوشمند انرژی ساختمانها،
  • قرائت از راه دور کنتور های آب، برق و گاز که همگی این موارد بر اساس فناوری IoT صورت میگیرد. • تامین تجهیزات و نرم افزارهای کاربردی شبکه های ارتباطی

  در حال حاضر این شرکت در ارتباط مستمر با تامین کنندگان معتبر تجهیزات مخابرات در بخشهای زیر میباشد :

  انواع سیستمهای انتقال رادیویی ،


  انواع ریپیترهای 2G-3G-LTE 

  آنتن های مخابراتی ،


  انواع تقویت کننده سایتهای BTS
  انواع تجهیزات جانبی (Passive Accessories)  دیزل ژنراتورهای هایبرید ،


  نقشه های دیجیتال،


 • خدمات وایفای دیتا افلودینگ

  شرکت ESM با توجه به تجربیات موفق شرکت همکاری در تامین تجهیزات Core  و  Access در پروژه های WIFI مانند  Mobile Data Offloading ، Wi-Fi روستایی، پوشش outdoor  شهری، زیرساخت Wi-Fi  فعالیت مینماید. همچنین این شرکت ، با مشارکت نیروهای متخصص داخلی و همکاری خارجی در زمینه شبکه های کامپیوتری و Wi-Fi، پروژه های تامین ، تکمیل پوشش و سرویس را در یک پکیج کامل به مشتریان ارائه میدهد.

  این شرکت برای اولین بار در ایران موفق به پیاده سازی چندین پروژه دیتا افلودینگ در سطح شهر تهران، قم و مشهد به سفارش و نظارت اپراتورها گردیده است.

 • خدمات تله متری و M2M

  ارتباط بین دستگاهها و تجهیزات از طریق شبکه های مخابراتی رو به گسترش است . شرکت اتصال صنعت با همکاری شرکای بین المللی خدمات خود در این حوزه را از مشاوره تا تامین تجهیزات و برنامه های نرم افزاری را اجرا و به بهره برداری کامل  میر ساند.


   

 • پوشش ریلی ، جاده ای و دریایی

  شرکت اتصال صنعت با توجه به تجربیات موفق و موثر شرکتهای همکار در تامین پوشش ریلی و جاده ای و دریایی و با توجه به مزیت رقابتی قابل توجه در این زمینه ، پروژه های تامین و تکمیل پوشش را در یک پکیج کامل شامل طراحی و مشاوره بهترین راهکار ، تامین تجهیزات ، نصب و راه اندازی و بهره برداری به مشتریان ارائه مینماید . 

  در حال حاضر پروژه های بسیاری در سطح کشوری و بین المللی توسط این شرکت و شریک خارجی آن با موفقیت اجرا گردیده است . • مدیریت سرویس

  شرکت اتصال صنعت درارائه خدمات مدیریت سرویس بر موضوعات زیر متمرکز است  :

  • حداکثر کردن منابع در دسترس شبکه ( Availability ) 
  • ارتقا کیفیت و کارایی عملیاتی شبکه ( Quality and Performance )
  • ارائه راهکارهای نوین و اقتصادی با در نظر گرفتن حداکثر نرخ بازگشت سرمایه ( ROI )
  • کاهش هزینه های سرمایه ای و عملیاتی اپراتور  Capex and Opex 

 • فعالیت های عمرانی

  ESM یک شرکت پیشگام در صنعت عمرانی به شمار می رود ، این شرکت دارای صلاحیت بر پایه طراحی و آنالیز، نظارت و اجرای پروژه های عمرانی می باشد. شرکت ESM در زمینه های مختلفی از جمله طراحی و اجرای سازه های مسکونی، بیمارستانی، پل و راهسازی  و همچنین پروژه های عمرانی-مخابراتی مانند پی سازی، محاسبات و نصب دکل و اجرای ایستگاه های موبایل دارای تخصص و تجربه بالایی می باشد. ESM همچنین با تکیه بر پیشینه موثر در فعالیت های عمرانی، تجربه مناسبی در تامین نیروی انسانی برای شرکت های مختلف در پروژه های گوناگون از جمله سدسازی، پل سازی و راه سازی را دارا می باشد.
 • نصب و راه اندازی شبکه های مخابراتی

  این مجموعه با تجربیات متعدد در زمینه نصب و راه اندازی شبکه های مخابراتی ، پروزه های بسیاری را برای شرکتها و اپراتورهای مخابراتی کشور به صورت کلید در دست با موفقیت به انجام رسانده است.


  شرکت اتصال صنعت میانه با تجربه نصب و راه اندازی شبکه های مخابرات سیار برای تکنولوژیهای 2G,3G,LTE و همچنین شبکه های مبتنی بر IP و شبکه وای فای تا کنون پروژه های متعددی را در زمان مورد نظر و با کیفیت مناسب به مشتریان تحویل داده است.


  ضمنا پروژه های دیگیری در حوزه های انتقال ، شبکه های کامپیوتری و ..... توسط این شرکت با موفقیت انجام شده است.

   

   

   


 • تامین نیروی انسانی متخصص

  با تکیه بر پیشینه موثر فعالیت در حوزه های مختلف مخابراتی ، شرکت اتصال صنعت میانه (ESM) با تامین نیروی انسانی متخصص برای شرکتهای مخابراتی و ئندورها ، آنها را قادر میسازد تا با تمرکز بر پروژه های اصلی ، مباحث نیروی انسانی خود را برون سپاری نمایند.


  تامین نیروی انسانی متخصص توسط شرکت اتصال صنعت میانه منطبق بر قوانین کشور و بر اساس روالهای مد نظر مشتری انجام میگیرد . در حال حاضر صدها نیروی متخصص از طریق این شرکت در بخشهای مختلف مخابراتی کشور در حال کار میباشند.


 • تامین پوششهای داخل ساختمانی (IBS)

  آمارها نشان میدهد که حدود 70 درصد مکالمات و درخواستهای مصرف دیتا در تلفن همراه از داخل ساختمانها و مکانهای مهم (Hot Spots) انجام میشود . لذا میتوان گفت تامین سیگنال مناسب و با کیفیت در داخل ساختمانها ( خصوصا ساختمانهای مرتفع و بلند ) از وظایف اپراتور به منظور تامین خواسته های مشتری و افزایش درآمد است، ظهور تکنولوژیهای بالاتر در کشور مانند نسلهای سوم و چهارم که اغلب مبتنی بر انتقال اطلاعات با حجم بالا میباشند ، لزوم توجه به راهکارهای داخل ساختمانی را دوچندان کرده است.

  IBS بستری واحد برای ارائه سرویسهای با تکنولوژیهای متفاوت در حوزه صوت و دیتا را فراهم نموده و علاوه بر آن امکان بکارگیری این زیرساخت را برای اشتراک بین اپراتورها نیز مهیا میسازد.

  شرکت اتصال صنعت(ESM) با تکیه بر تیم حرفه ای و تجربه بین المللی کافی خود دارای سهم بازار قابل توجهی در بحث پوششهای داخل ساختمانی در کشور است . این مجموعه پروژه های متعددی را در سطح کشور به صورت کلید در دست از تامین تجهیزات تا طراحی و اجرا برای اپراتورهای مطرح کشور با موفقیت به پایان رسانده است که میتوان به ساختمانهای مهم دولتی، فرودگاهها ، هتلها و مراکز تجاری بزرگ اشاره کرد.

      

   

  به منظور ایجاد زیرساختهای لازم و همچنین تامین پوششهای داخل ساختمانی طراحی ها در دو حوزه پوشش و ظرفیت برای تکنولوژیهای متفاوت با استفاده از نرم افزارهای طراحی شناخته شده بین المللی انجام و پس از انجام شبیه سازی و بررسی های کامل راهکار مناسب پیشنهاد گردیده و تجهیزات مورد نظر تهیه و عملیات نصب و راه اندازی انجام میگیرد.

 • نگهداری و بهره برداری شبکه های ارتباطی

  شرکت اتصال صنعت میانه (ESM) با تجربیات موثر در بخش مدیریت سرویس و عملیات و بهره برداری شبکه های مخابراتی ، با بهره گیری از روشهای نوین با پشتیبانی از اپراتورها ، آنها را قادر میسازد تا بر کسب و کار خود متمرکز شده و در مباحث فنی جزئی ورود ننمایند.

  مشتریان ما در حوزه عملیات و نگهداری ، اپراتورهای ارتباطات سیار و شرکت ارتباطات زیر ساخت و شرکتهای ارائه خدمات مخابراتی بزرگ میباشند.

  ما با تیمی مجرب و حرفه ای امادگی داریم مشتریان خود را در حوزه عملیات و بهره برداری از شبکه پشتیبانی نماییم.

  ویژگیهای ESM در حوزه عملیات و بهره برداری شبکه :
  • انعطاف سازمانی : ما قادر خواهیم بود در بخش عملیات پروژه های مورد نظر کارفرما را مدیریت و اجرا نماییم.
  • کیفیت : با توجه به اینکه این شرکت دارای گواهینامه های بین المللی مانند ISO و HSE میباشد ، همواره تمرکز ما بر حفظ کیفیت بر اساس معیارهای فوق میباشد.
  • تجربه : مجموعه اتصال صنعت میانه دارای تجربیات کافی در نگهداری شبکه های رادیویی سیار ، فیبر نوری و شبکه های مبتنی بر سیستمهای انتقال رادیویی و برق و تاسیسات است.
  • حرفه ای بودن : ما تلاش میکنیم با استفاده از آخرین ابزارهای مدیریتی بهره برداری و به خدمت گرفتن نیروهای مجرب ، نسبت به ارائه خدمات در سطح بالا و مورد نظر مشتری اقدام نماید.
  • نیروی انسانی : ما در انتخاب همکارانمان ، پیشینه آنها در ارائه خدمات مناسب به مشتریان ، پاسخگویی به مشتری و قابل اعتماد بودن را در کنار توانایی فنی به صورت جدی مد نظر قرار میدهیم.
  • توانایی : ما تا کنون پروژه های خود را بر اساس SLA مورد نظر مشتری و طبق برنامه زمانبندی به انجام رسانده ایم و تلاش میکنیم در آینده نیز این روند را ادامه دهیم.


© ALL RIGHTS RESERVED

ESMCELL.COM