EN درباره ما اینترنت اشیا خدمات محصولات رویدادها گارانتی تماس با ما

محصولات ما

مودم روتر 4G لینوتک مدل ML141

مودم نسل چهارم لینوتک در مدل ML141 ، محصولی از شرکت اتصال صنعت میانه (ESM) برای استفاده ار اینترنت پر سرعت نسل چهارم است که سیم کارت 4G همه اپراتورهای موجود کشور در آن قابل استفاده است.

سیستم هوشمند مدیریت مصرف

عبارت است از یک زیرساخت سخت افزاری که امکان تبادل دو طرفه اطلاعات را بین دستگاهها و مرکز کنترل و  بااستفاده از  اینترنت اشیاء محقق میسازد .

کیت آموزشی

این کیت مجموعه ای متشکل از اجزای مختلف الکتریکی در یک پلتفرم پروتوتایپ و مبتنی بر سنسور است که برای آموزش اینترنت اشیا به کار میرود.

ماژول LoRa

ماژول  LoRa ، یک پلتفرم بیسیم با توان مصرف پایین و برد بلند تا15 Km است که در باند آزاد ISM Band و به منظور انتقال داده با حجم کم در اکوسیستم اینترنت اشیا برای ساخت شبکه های سنسوری اینترنت اشیا به کار میرود.

سامانه هوشمند کنترل ترافیک دریا-ساحل ( IOOTC)

این سامانه موقعیت مکانی شناورها، مصرف سوخت شناورها، مسیر حرکت، میزان بار شناورها را به کمک نرم افزارموجود در اتاق کنترل اسکله ، پایش و محاسبه و ذخیره سازی می نماید.

ماژول NB-IoT

عبارت است از یک زیرساخت سخت افزاری که امکان تبادل دو طرفه اطلاعات را بین دستگاهها و مرکز کنترل و مانیتورینگ ، بااستفاده از فناوری Narrow Band فناوری باند باریک تکنولوژی نسل چهارم موبایل محقق میسازد .

© ALL RIGHTS RESERVED

ESMCell.com