EN درباره ما اینترنت اشیا خدمات محصولات رویدادها تماس با ما

رویدادها

 • حضور شرکت اتصال صنعت میانه در نمایشگاه تلکام 2018 ،

  شرکت اتصال صنعت میانه هر ساله در رویداد بین المللی  صنعت مخابرات،به معرفی آخرین محصولات و سرویس های حوزه ارتباطات میپردازد.

  امسال نیز در نمایشگاه تلکام 2018 از آخرین محصولات حوزه اینترنت اشیاء ساخت این شرکت رونمایی شد. لازم بذکر است برای اولین بار در ایران پروژه My Bike  توسط این شرکت برای اپراتور ایرانسل اجرا شد که از استقبال خوبی در میان بازدیدکنندگان برخوردار شد.
 • رویداد تخصصی اینترنت اشیا ایران IoTex 2018

  شرکت اتصال صنعت میانه از سال 1395 با ارائه محصولات اینترنت اشیا از بخش تحقیق و توسعه حضوری فعال در فروم اینترنت اشیاء IoTex داشته است، در این رویداد شرکتهای فعال در زمینه پیاده سازی خدمات IoT ضمن ارائه نمونه های صنعتی شده خدمات و فناوریهای مرتبط با IoT در زمینه پیاده سازی خدمات اینترنت اشیا در فاز پایلوت تواناییهای خود را معرض نمایش میگذارند.در حاشیه این رویداد، وزیر محترم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ازغرفه این شرکت بازدید و نظر مثبتی نسبت به تولید این محصولات در کشور داشتند.

 • همایش هوشمندسازی بنادر، 8 اسفندماه 1396

  همایش هوشمندسازی بنادر هشتم اسفندماه 1396 در مرکز همایش های سازمان بنادر و دریانوردی با حضور وزیر راه و شهرسازی، اعضای هیئت عامل سازمان و مدیران ستادی سازمان بنادر و دریانوردی، کلیه شرکت های اپراتوری در بنادر، شرکت های کشتیرانی، بانک های عامل، شرکت های بیمه ای و نمایندگان اتاق های بازرگانی برگزار گردید.

  در این همایش هشت شرکت انفورماتیک بزرگ از کشورهای مختلف دنیا از جمله آلمان، ایتالیا، هلند، بلژیک، سنگاپور، هلند و سوییس که در بنادر جهان راهکارهای مختلف را پیاده  سازی نمودند حضور داشتند.

  مهندس جابری مدیرعامل شرکت ESM ، به عنوان اولین سخنرانی ایرانی از صنعت مخابرات در این همایش حضور داشتند و طی زمان کوتاهی به موضوع مدیریت انرژی در بنادر هوشمند پرداختند. مهندس جابری ضمن توضیح لایه های مختلف اینترنت اشیا در اکوسیستم IoT به کارکرد سیستم مدیریت هوشمند انرژِ ی در بنادر پرداخت و صرفه جویی انرژی در تاسیسات مختلف بنادر با استفاده از فناوری اینترنت اشیا را یکی از نتایج بکارگیری این اکوسیستم و هوشمند سازی بنادر برشمرد.

  این شرکت اسپانسر اصلی این همایش بوده، و اولین سازمان ایرانی است که توانسته است در زمینه مدیریت هوشمند انرژی در ساختمانها به طراحی و ساخت محصول BMS با استفاده از فناوری اینتنرت اشیا بپردازد. 

 • نمایشگاه بین المللی تلکام 2017

  با توجه به اهمیت حضور در نمایشگاه های تخصصی، به ویژه نمایشگاه تلکام به عنوان مهمترین رویداد در بخش صنعت مخابرات،  این شرکت از سال 1391 حضور خود را در این نمایشگاه بین المللی در بخش خارجی، و  در نقش یکی از تامین کنندگان و فراهم کنندگان مهم  تجهیزات و سرویس های مخابراتی در کشور کلید زد.

  در نمایشگاه تلکام 2016 ، این شرکت به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه محصولات هوشمند سازی مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا به معرفی محصولات خود در حوزه کشاورزی هوشمند و مدیریت هوشمند ساختمان مطرح گردید و این روند در نمایشگاه تلکام 2017 با افزودن و نمایش سایر محصولات همچون ماژول NB-IoT، ماژول LoRa به عنوان یکی اززیرساختهای مهم هوشمند سازی شبکه های مخابراتی به اوج خود رسید. 

 • کیش حضور در نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند

  حضور شرکت اتصال صنعت میانه در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش (شهر هوشمند، اینترنت اشیاء وهنرهای رسانه ای) که در تاریخ ۳ لغایت ۶ اردیبهشت ماه 1397 در جزیره کیش برگزار گردید.


 • نمایشگاه جانبی هفته جهانی ارتباطات

  حضورشرکت اتصال صنعت میانه در نمایشگاه جانبی هفته‌ی جهانی ارتباطات که در تاریخ 26 فروردین ماه 1397 در ساختمان وزارت ارتباطات و با هدف نشان دادن توانمندی تولیدات داخلی در معرفی تکنولوژی‌های پیشرفته  برگزار گردید.


  منبع سیتنا http://www.citna.ir/

© ALL RIGHTS RESERVED

ESMCELL.com