EN درباره ما اینترنت اشیا خدمات محصولات رویدادها گارانتی تماس با ما

اخبار

افتتاح فاز نخست «شبكه هوشمند مدارس» با مشاركت همراه اول

 فاز نخست «شبكه هوشمند مدارس(دانا)» عصر امروز دوشنبه ١۴ مهرماه در آيين بهره برداري از طرح هاي ملي روستايي و عشايري با حضور رئيس جمهور و به صورت نمادين در يكي از  روستاهاي كنارك سيستان و بلوچستان افتتاح شد و بدين ترتيب بيش از ٧۶ هزار مدرسه شهري و روستايي در مناطق دور افتاده به شبكه ملي اطلاعات متصل شدند.

تولید مودم های مدل FD-i40 E1 به سفارش شرکت ایرانسل

طی قرارداد فی مابین اتصال صنعت میانه و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، مودم های سفارشی تحت مدل FD-i40E1  به سفارش شرکت ایرانسل تولید و فروش آن در سایت این  اپراتور از تاریخ 25 اسفند آغاز گردید.

فروش مودم ML141Pluse در دیجی کالا

مودم لینوتک نسل 4 تولید شرکت اتصال صنعت میانه از طریق کانال دیجیکالا به فروش میرسد.

بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل های نوآورانه

شرکت اتصال صنعت میانه در بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل های نوآورانه ضمن ارائه محصولات ارتباطی عمدتا مودم 4G و کنتورهای هوشمند گاز و آب یک کارگاه آموزشی با عنوان " ماژول NB-IoT" با ارائه دکتر رشیدیان مدیر تحقیق و توسعه این شرکت برگزار نمود.

ثبت ماژول NB-IoT در لیست دستگاههای بررسی شده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

پس از گذراندن آزمایشات و تستهای مورد نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و صدور تاییدیه دائمی برای ماژول NB-IoT  ، طراحی شده توسط شرکت اتصال صنعت میانه، این ماژول در لیست دستگاه های بررسی شده  این سازمان ثبت گردید.

درحاشیه نمایشگاه تلکام2018: تشریح جایگاه شرکت ESM در اکوسیستم اینترنت اشیا

رئیس هیات مدیره ESM، در مصاحبه با سیتنا به تشریح جایگاه شرکت اتصال صنعت میانه در اکوسیستم اینتنرت اشیا پرداخته وضمن  ارائه خلاصه ای از کارهای عملیاتی صورت گرفته در این حوزه، از عملیاتی شدن چهار محصول پایه تا پایان سال خبر داد.

رونمایی از پروژه My Bike درغرفه ایرانسل نمایشگاه تلکام2018 برای اولین بار در ایران

در سالهای اخیر استفاده از دوچرخه های هوشمند در سطح شهرهای مدرن و بزرگ مورد استقبال توریست ها و شهروندان قرار گرفته است.

بهره برداری از اولین ماژول اینترنت اشیاء بر بستر NB-IoT ساخت ESM در شبکه همراه اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای تأکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر استفاده از توانمندی های بومی، همراه اول موفق شد اولین ماژول ارتباطی NB-IoT چند منظوره ساخت شرکت  ESM را با موفقیت طراحی و تولید کرده و به بهره برداری برساند.

ثبت شرکت اتصال صنعت میانه به عنوان شرکتی دانش بنیان تولیدی-صنعتی ازطرف معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری

پس از برگزاری جلسات متعدد و بازدیدهای انجام شده توسط کارشناسان و متخصصین معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در حوزه فناوری اینتترنت اشیا از واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه اینترنت اشیا ، این شرکت موفق گردید در خرداد 1397 در زمره شرکتهای دانش بنیان تولیدی –صنعتی قرار گیرد.

کسب گواهی نامه صلاحیت شرکت های انفورماتیکی

شرکت اتصال صنعت میانه موفق به اخذ گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیک ، در 11رشته شد.

کسب رتبه 1 صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

شرکت اتصال صنعت میانه در اردیبهشت ماه 1396 موفق به کسب رتبه 1 صلاحیت پیمانکاری در رشته ارتباطات از دفتر فنی سازمان برنامه و بودجهگردید.

عضویت در انجمن انفورماتیک ایران

از فروردین ماه 1395 شرکت اتصال صنعت میانه به عضویت سندیکای صنعت مخابرات ایران درآمده و این همکاری تاکنون ادامه داشته است.

© ALL RIGHTS RESERVED

ESMCell.com