logo

شرکت اتصال صنعه میانه

شركت دانش بنیان اتصال صنعت میانه (ESM) توسط جمعی از کارشناسان فعال در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و به منظور توسعه ی هر چه کاراتر راهکارهای ارتباط هوشمند تاسیس گردید.
info[at]esmcell[dot]com
۹۸۲۱۸۸۵۵۳۹۱۷+

نگهداری و بهره برداری شبکه های ارتباطی

نگهداری و بهره برداری شبکه های ارتباطی

شرکت اتصال صنعت میانه (ESM) با تجربیات موثر در بخش مدیریت سرویس و عملیات و بهره برداری شبکه های مخابراتی، با بهره‌گیری از روش‌های نوین با پشتیبانی از اپراتورها، آن‌ها را قادر می‌سازد تا بر کسب و کار خود متمرکز شده و در مباحث فنی جزئی ورود ننمایند.

مشتریان ما در حوزه عملیات و نگهداری، اپراتورهای ارتباطات سیار و شرکت ارتباطات زیر ساخت و شرکتهای ارائه خدمات مخابراتی بزرگ می‌باشند.

ما با تیمی مجرب و حرفه‌ای آمادگی داریم مشتریان خود را در حوزه عملیات و بهره‌برداری از شبکه پشتیبانی نماییم.

ویژگیهای ESM در حوزه عملیات و بهره‌برداری شبکه :
• انعطاف سازمانی : ما قادر خواهیم بود در بخش عملیات پروژه‌های مورد نظر کارفرما را مدیریت و اجرا نماییم.
• کیفیت : با توجه به اینکه این شرکت دارای گواهینامه‌های بین‌المللی مانند ISO و HSE می‌باشد ، همواره تمرکز ما بر حفظ کیفیت بر اساس معیارهای فوق می‌باشد.
• تجربه : مجموعه اتصال صنعت میانه دارای تجربیات کافی در نگهداری شبکه‌های رادیویی سیار، فیبر نوری و شبکه های مبتنی بر سیستم‌های انتقال رادیویی و برق و تاسیسات است.
• حرفه ای بودن : ما تلاش می‌کنیم با استفاده از آخرین ابزارهای مدیریتی بهره‌برداری و به خدمت گرفتن نیروهای مجرب، نسبت به ارائه خدمات در سطح بالا و مورد نظر مشتری اقدام نماید.
• نیروی انسانی : ما در انتخاب همکارانمان ، پیشینه آن‌ها در ارائه خدمات مناسب به مشتریان، پاسخگویی به مشتری و قابل اعتماد بودن را در کنار توانایی فنی به صورت جدی مد نظر قرار می‌دهیم.
• توانایی : ما تاکنون پروژه‌های خود را بر اساس SLA مورد نظر مشتری و طبق برنامه زمانبندی به انجام رسانده‌ایم و تلاش می‌کنیم در آینده نیز این روند را ادامه دهیم.